Golfbaan Crimpenerhout

Golfpro's

Ferry Holthuysen
PGA Golfprofessional

Op 13-jarige leeftijd ben ik begonnen met het spelen van golf. Toentertijd heb ik als jeugdspeler in verschillende Nederlandse selecties gezeten. Daarnaast heb ik nationaal en internationaal meegedaan aan jeugdwedstrijden. Drie jaar lang heb ik voor golfclub Broekpolder gespeeld in de hoofdklasse van de competitie. Na alle wedstrijden en competities ben ik in 2004 begonnen met de opleiding tot PGA professional. Een jaar later heb ik de opleiding tot B professional afgerond. Met het vervolg, de opleiding tot A professional, ben ik meteen verder gegaan. In 2007 heb ik deze afgemaakt en sindsdien ben ik PGA professional. Op Golfbaan De Stok in Roosendaal heb ik stage gelopen en werkervaring opgedaan. Onder andere in het geven van clinics, les aan groepen, jeugd- en privélessen. Ik ben nog steeds werkzaam op De Stok voor drie dagen in de week. Op dinsdag, donderdag en zaterdag geef ik les op Golfbaan Crimpenerhout.

John van Liefland
PGA Golfprofessional

Net als Ferry ben ik ook op 13-jarige leeftijd begonnen met het golfspel. In 2003 ben ik gestart met de opleiding tot PGA professional. Na afronding van het opleidingsdeel tot B professional, ben ik begonnen met de opleiding tot A professional. Het eerste jaar heb ik stage gelopen op Golfbaan Purmerend, daarna heb ik een jaar stage gelopen op Golfclub Houtrak. Tijdens beide stages heb ik veel geleerd op het gebied van lesgeven op hoog niveau en het maken van een swing analyse. Daarna ben ik viereneenhalf jaar head professional geweest op de Amsterdam Old Course. Hier heb ik twaalf competitieteams mogen begeleiden, waarmee ik menig mooie titel binnen gesleept heb. Sinds 1 november 2008 ben ik werkzaam op Golfbaan Crimpenerhout.

Onze visie op het geven van golflessen

In november 2008 zijn wij dus samen begonnen op Golfbaan Crimpenerhout met het geven van golflessen. Tijdens de opleiding tot A professional, die we samen hebben gevolgd, hebben we een visie ontwikkeld op het geven van golflessen.

De beginnende golfer
Voor beginnende golfers kiezen wij ervoor om de mensen het ‘echte’ golfspel aan te leren. Hiermee bedoelen we, dat we u opleiden tot een golfer die het spel technisch, tactisch én met voldoende regelkennis speelt. Het lesprogramma zal uit de volgende stappen bestaan:
We beginnen met het doornemen van de vijf basisslagen, om ervoor te zorgen dat u op een goede, leuke en veilige manier kunt oefenen. Na het doorlopen van de basisslagen gaat u beginnen met het volgen van baanlessen. Bij deze lessen staat de veiligheid centraal; de zorg voor de baan en de doorstroming in de baan. Als u zich dit eigen heeft gemaakt, kunt u baanpermissie krijgen. Vanaf dat moment mag u zelfstandig de baan in om een spelletje golf te spelen. Tijdens de lessen die hierna volgen pakken we de zwakke punten in uw spel aan en stomen we u klaar voor het golfvaardigheidsbewijs (GVB). Door op een rustige en juiste manier het spel en de slagen aan te leren ontwikkelt u een goede basis. Hier zult u tijdens de rest van uw golfcarrière veel plezier aan beleven!

Voor de gevorderde golfer
Voor de meer gevorderde golfers maken we een doelstelling die we voor een bepaalde periode willen bereiken. Dit kan variëren van het verlagen van een handicap tot het spelen van een pijnvrije ronde. Om dit te bereiken kunnen we op verschillende vlakken lesgeven, onder andere op het gebied van techniek en tactiek. De eerste uiteraard om uw technieken te verbeteren, de tweede om aan uw course management te werken; zo kunt u leren slimmer en efficiënter te spelen. Daarnaast kunt u ook op fysiek en mentaal vlak lessen volgen. Op fysiek gebied kunt u les krijgen in het lichaam; om uw golfswing aan te sterken. Of als u lichamelijke beperkingen heeft kunnen we op deze manier uw swing aanpassen, zodat het golfspel prettiger voor u wordt. Tot slot op mentaal gebied; les in het spel tussen de oren. Niet over water heen kunnen slaan is een puur mentaal spelletje!

Geïnteresseerd? Boek meteen een les in, in een van onze agenda’s! U hoeft enkel op de link te klikken van Ferry of John en u ziet meteen wanneer ze beschikbaar zijn. Is het de eerste keer? Als u even een account aanmaakt via het kopje ‘registreren’, kunt u uw les inboeken.

Lesagenda Ferry Holthuysen
Lesagenda John van Liefland